برای خرید سایت باید به چه نکاتی توجه کنید

خرید سایت

مشخصه زندگی در دنیای مدرن، داشتن راهکار اینترنتی برای بیشتر مسائل است. خیلی از کسب و کارها به فکر این هستند که بستر آنلاین داشته باشند و برای این کار ملزم به این هستند که برای خرید سایت اقدام کنند. اگر برای خرید سایت دو به شک هستید و نمی دانید چه منفعتی برایتان دارد، ادامه مطلب را بخوانید و با معجزه خرید سایت برای کسب و کارتان آشنا شوید.

خرید سایت

مزایایی که خرید سایت برای کسب و کارتان دارد

 1. داشتن یک وب سایت مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کارتان جذب کرده و سود بیشتری به شما می دهد.

۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری درباره خرید، درباره کسب و کار یا خدمات به طور آنلاین تحقیق می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، فرصتی برای تصاحب سهمی از این بازار ندارید.

اگر وب سایت داشته باشید تمام ۳۶۵ سال، هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در فضایی حضور دارید که دیده می شوید و به عبارتی “همیشه فعال” هستید.

خرید سایت به شما کمک می کنند تعداد بیشتری از مخاطب ها را به مشتری تبدیل کنید. چرا که وقتی مشتری بالقوه شما در موردتان سرچ می کند، شما را می بیند و اعتماد بیشتری به شما خواهد کرد.

 1. صرفاً با داشتن یک وب سایت اعتباری آنی و محکم برای کسب و کارتان رقم خواهید زد.

مصرف کننده قرن بیست و یکم دچار بدبینی است. در واقع ، ۵۶٪ از مردم گفته اند که به کسب و کارهای بدون وب سایت اعتماد نخواهند کرد. خرید سایت خوب بلافاصله اعتبار شما را به عنوان یک کسب و کار قانونی افزایش می دهد.

خرید سایت و در ادامه داشتن یک سایت حرفه ای می تواند به نمایش تخصص و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند. یک وب سایت می تواند ابزار شماره یک شما برای برجسته شدن در جمع باشد.

 1. ارزان تر و پربازده تر از داشتن مغازه ای نبش خیابان است.

این که در مورد ارزانی خرید سایت صحبت می کنیم، منظور قیمت پایین این فرآیند نیست. بلکه اگر می خواهید سایت کسب و کارتان بازدهی مناسبی داشته باشد، حتما باید از فکر گزینه های ارزان بیرون بیایید. نکته اینجاست که این خرید سایت را یک بار انجام می دهید و سودی که در طول زمان برای شما خواهد داشت، خیلی مهم تر از هزینه اولیه خرید سایت است. همین موضوع را در نظر داشته باشید و نگران هزینه خرید سایت نباشید چرا که سایت شما با جذب مشتری جدید و ایجاد برندینگ برای شما ، به سوددهی خوبی می رسد.

 1. خرید سایت منجر به صرفه جویی در وقت شما می شود.

سایت شما می تواند به سوالات احتمالی مخاطبتان جواب دهد، آدرس شما را نشان دهد، نمونه کارهایتان را به نمایش بگذارد و با این کار در وقتتان صرفه جویی کند. این وقت را می توانید به روش های دیگری برای رشد کسب و کارتان مصرف کنید.

 1. اسم و رسمتان را سر زبان ها می اندازید.

با خرید سایت بستری خواهید داشت که درک عمومی از کسب و کارتان را شکل می دهد و در فضاهایی نفوذ می کنید که خودتان حضور ندارید. این پلتفرم به شما امکان می دهد خود را در بازار هدف قرار دهید تا دقیقاً مشتری مورد نظر خود را بدست آورید.

بسیاری از صاحبان کسب و کارها بصورت آنلاین بررسی می شود و نظرات مخاطبان را شامل می شوند. ۷۹٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند، این نقطه نظرها را باور می کنند. وقتی کارتان را درست انجام دهید نظرات مثبتی می گیرید و اعتماد بیشتری جلب می کنید.

حالا که با اهمیت داشتن وب سایت آشنا شدید، احتمالا در ذهنتان این سوال پیش آمده است که از کجا شروع کنید و اصلا برای خرید سایت، به چه نکاتی باید توجه کنید.

طراحی سایت مسیر پیچیده ای دارد و اگر این موضوع در تخصص شما نیست، بهترین راهکار این است که برای خرید سایت اقدام کنید و در این مسیر حواستان باشد که بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید سایت

۷ نکته برای انتخاب و خرید سایت

اگر تصمیم گرفته اید که برای خرید سایت اقدام کنید این موارد را برای تصمیم گیری صحیح در نظر داشته باشید

 1. برای خرید سایت ، بودجه خود را تعیین کنید.

اول از هرچیزی باید ببینید که چه بودجه ای در نظر گرفته اید. حواستان باشد که هزینه هاست و دامنه را هم در نظر داشته باشید. شاید در این مرحله وسوسه شوید که بخاطر هزینه پایین در خرید سایت، خیلی مته به خشخاش نگذارید. ولی باید این نکته را بدانید که سایت شما اساس و بنیاد کسب و کارتان در فضای اینترنتی است و صرفا به دلیل کم کردن هزینه، به کسب و کار خودتان لطمه نزنید. انتخاب بستر اشتباه برای خرید سایت ، شما را از اهدافتان دور می کند و احتمال دارد در ادامه هزینه های بیشتری روی دوشتان بگذارد. البته هر سایت گران بهایی دلیل بر کیفیت نیست و باید تمام نکات را برای خرید سایت در نظر داشته باشید.

 1. نیازها و اولویت های خود را در نظر بگیرید.

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید سایت ، باید ببنید از این سایت چه انتظاری دارید و به چه دلیلی برای خرید سایت اقدام می کنید.

برای درک نیازتان می توانید این سوالات را در نظر داشته باشید:

 • آیا به فروشگاه آنلاین احتیاج دارید

یک وب سایت تجارت الکترونیکی باید شامل یک سبد خرید و بررسی عملکرد باشد و به طرحی نیاز دارد که تأکید کند مردم باید گام بعدی خرید را بردارند. هنگام خرید سایت به این موضوع توجه کنید که آیا طراح سایت شما الگو و ویژگی های مناسبی برای این موضوع پیشنهاد می دهد؟

 • چه نوع محتوایی خواهید داشت

به تولید محتوایی که روی وب سایت شما قرار می گیرد توجه داشته باشید. می خواهید ویدیو آپلود کنید یا صرفا عکس قرار می دهید؟ نقشه ای لازم دارید که نشان دهد فروشگاه شما در کجا واقع شده است؟ اطمینان حاصل کنید که سایت شما از انواع قالب های محتوایی که قصد دارید آنها را وارد کنید پشتیبانی می کند.

خرید سایت

 1. طراح سایت شما تا چه حد حرفه ای است

بیشتر کسانی که وب سایت طراحی می کنند افرادی هستند که به تازگی به این کار روی آورده اند و تجربه بالایی در طراحی وب سایت ندارند. حواستان باشد که تجربه طراح سایت شما چقدر حرفه ای است. قبل از خرید سایت از او نمونه کار بخواهید و سعی کنید دانش او را بسنجید.

 1. باید طراحی سایت برای سئو بهینه شده باشد

حواستان باشد که سایت شما باید دارای ویژگی های سئو باشد که بهینه سازی در سایت را ساده می کند. برای این موضوع باید در سایت شما قسمت وبلاگ وجود داشته باشد. همینطور باید توصیفات متا و کلمه کلیدی داخل آن تعریف شود. گزینه alt تصویر و … هم جزو موارد سئو در نظر گرفته می شود. بهینه سازی در سایت تنها بخشی از سئو است، اما یک بخش مهم است و برای خرید سایت حواستان به این ویژگی باشد.

 1. سازگار با موبایل و ریسپانسیو باشد.

بیشتر جامعه آنلاین از طریق گوشی های خود با این بستر در ارتباط اند و اگر سایت شما سازگار با موبایل نباشد، علاوه بر اینکه از طرف گوگل به مشکل می خورید، مخاطب هم نمی تواند ارتباط درستی با سایت داشته باشد. هنگام خرید سایت حتما مطمئن شوید که سایت شما را ریسپانسیو طراحی کنند.

 1. برای خرید سایت ، درباره اعتبار و خدمات شرکت تحقیق کنید.

اگر می خواهید از خدمات یک شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید، پیشینه و اعتبار این شرکت را بررسی کنید. ببینید چه خدماتی به شما ارائه می دهند و چقدر به خواسته های شما توجه می کنند و راهکار درست به شما ارئه می دهند. از پاسخگویی و پشتیبانی شرکت مطمئن شوید و در صورت توافق اقدام به خرید سایت کنید.

تیم بیزون با دانش تخصصی در طراحی سایت، دقیقا با توجه به خواسته و بودجه شما سایتی را ارائه می دهد که سازگار با سئو باشد، ریسپانسیو باشد و دقیقا مطابق با نیازهای کسب و کار شما بشاد.