مشاوره سئو

مشاور سئو

شوخی بامزه ای در بین کاربران اینترنت داریم که می گوید ” اگر قتلی کردید، جنازه را در صفحه دوم گوگل قایم کنید”. این شوخی یک واقعیت جدی پشتش دارد و این واقعیت بدون بازدید بودن صفحه دوم گوگل است. در حال  حاضر موفقیت کسب و کارهای اینترنتی به دیده شدنشان در صفحه اول گوگل ارتباط مستقیمی دارد. اگر نمی خواهید که پشت صفحه دوم به بعد گوگل قایم شوید، باید از مشاوره سئو کمک بگیرید.

اکثر کاربران اینترنتی هیچوقت از صفحه دوم بالاتر نمی روند. به همین دلیل توانایی شما برای رشد مشتری، به تاکتیک های سئو بستگی دارد. هر چقدر هم وب سایت خوب، حرفه ای و جذابی داشته باشید، تا اصول سئو را پیاده نکنید و هزینه ای برای مشاوره سئو نپردازید، رشد آنچنانی نخواهید داشت.

حتی اگر فقط به فروش آنلاین متکی نیستید، باز هم سئو راهکار خوبی برای شماست. آیا می دانید 50 درصد افرادی که از وب سایت کسب و کارهای محلی بازدید می کنند همان روز از فروشگاه بازدید می کنند؟ در واقع سئو تأثیر قابل توجهی بر رفتار مشتری دارد.

حالا… چطور می فهمید که وب سایت شما بهینه شده است؟ از کارشناسان سئو و مشاوره سایت کمک بگیرید! این مطلب را دنبال کنید تا به شما بگوییم چرا باید از مشاوره سئو بهره ببرید.

مشاور سئو

سئو چیست و چرا مهم است؟

سئو فرآیند بهینه سازی وب سایت ها است تا در نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشند. موتورهای جستجو سایتها را کروال crawl می کنند، میزان خوب یا بد بودن آنها را می فهمند و سپس تعیین می کنند که چگونه باید رتبه بندی شوند. سایت های خوب در موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارند – در نتیجه بازدید کنندگان بیشتری دارند.

سایتهایی که بهینه سازی نشده اند خیلی عقب تر از صفحه اول گوگل هستند. این امر به بازدید کمتری منجر می شود چرا که بیشتر کاربران اینترنت از صفحه اول نتایج موتور جستجو فراتر نمی روند. به سایتی بدل می شوید بدون بازدید کننده، بدون بازدید. بدون ترافیک، بدون تبدیل.

با این حال، سئو رقابتی نیست که فقط متکی به این باشد که چه کسی می تواند بهترین نتیجه را در نتایج موتور جستجو داشته باشد. سئو سایت در مورد اطمینان از این است که وقتی مخاطب شما یک کلمه کلیدی خاص را جستجو می کند مطمئن شوید صفحه یا محتوای شما در نتایج قرار دارد. اساساً ، سئو ترافیک هدفمند را دریافت می کند.

علاوه بر این، وب سایت ها و محتوای بهینه سازی شده سئو آنچه مخاطبان مورد نظر شما نیاز دارد را ارائه می دهد و باعث افزایش تبدیل مخاطب به مشتری می شود.

شاید به نظرتان این موضوع کار ساده ای باشد و بگویید که خودتان از پس سئو برمی آیید. حالا به شما می گوییم که چرا باید از مشاوره سئو و کمک یک متخصص استفاده کنید.

چرا باید یک مشاور سئو استخدام کنید

همانطور که در بالا توضیح داده شد، سئو برای موفقیت در کسب و کار شما مهم است. اگر این موضوع به اندازه کافی قانع کننده نیست ، بیایید به دلایل بیشتری بپردازیم که چرا باید از مشاوره سئو و کمک متخصص سئو استفاده کنید.

مشاور سئو
  1. مشاوره سئو، باعث صرفه جویی در وقت می شود

زمان خصوصاً در کسب و کار ارزشمند است. اگرچه می توانید خودتان شیوه ها و تکنیک های ابتدایی سئو را بیاموزید، اما این موضوع خیلی زمان بر است. همچنین، اگر خودتان سعی در بهینه سازی وب سایت یا محتوای خود برای سئو دارید، قطعا دچار یک سری اشتباه سهوی می شوید. اصلاح این اشتباهات حتی ممکن است بیشتر طول بکشد.

بجای صرفه جویی ظاهری در پولتان، به صورت واقعی در خرج وقت و شب های بی خوابی خود صرفه جویی کنید و یک متخصص سئو استخدام کنید. یکی از دلایلی که صاحبان کسب و کار دنبال مشاوره سئو یا آژانس سئو سایت می گردند، این است که آنها وقت لازم را برای یادگیری و پیاده سازی سئو ندارند.

با برون سپاری وظایف سئو به یک مشاور سئوی حرفه ای ، وقت بیشتری برای سایر مراحل کسب و کار دارد – مانند رشد کسب و کار یا حتی استراحت در سواحل شمال.

اگر وقت خود را صرف کاری می کنید که در آن مهارت ندارید ، وقت با ارزشی را هدر می دهید. به همین دلیل از مشاوره سئو و یک متخصص کمک بگیرید.

  1. استخدام مشاور سئو موجب صرفه جویی در هزینه و منابع می شود

در حالی که ابزارها و نرم افزارهای سئو مفید هستند ، اما برای کسی که مهارت کافی در سئو ندارد ، بی فایده است.

نکته ای که در مورد ابزارهای سئو و افزونه ها وجود دارد این است که آنها فقط نیمی از کار را انجام می دهند. برای انجام کارهای اساسی که به نتیجه دلخواه شما می رسد ، به یک مشاور واقعی سئو احتیاج دارید. آنها می دانند چه ابزاری بهترین عملکرد را دارند و چگونه از آنها استفاده می کنند. نه تنها این ، بلکه آنها می دانند که چگونه وب سایت شما را بهبود بخشند.

همچنین ، با داشتن یک مشاور سئو، در موتورهای جستجو رتبه بهتری خواهید داشت. رتبه بندی بهتر موتور جستجو به این معنی است که ترافیک ارگانیک بیشتری دریافت خواهید کرد. ترافیک ارگانیک بیشتر به معنای صرفه جویی در هزینه تبلیغات پولی است.

مشاور سئو
  1. یک مشاور سئو می تواند نتایج بهتری ارائه دهد

مشاوران سئو سالها تجربه دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که کار به طور موثر انجام خواهد شد. به احتمال زیاد، آنها قبلاً با مشاغل مانند شما کار کرده اند. بنابراین آنها اطلاعات زیادی در مورد مخاطبان هدف شما می دانند و می توانند وب سایت شما را برای جذب آنها بهینه کنند.

چگونه آنها می توانند این کار را انجام دهند؟

حسابرسی دقیق سئو

یک مشاور، حین مشاوره سئو حسابرسی کلمه کلیدی را انجام می دهد. این ارزیابی از رتبه بندی کلمات کلیدی در وب سایت شما است. آنها حتی می توانند بینشی در مورد عملکرد رقبای شما ارائه دهند.

تحقیق کلید واژه و برنامه ریزی

یکی از مواردی که مشاوران سئو در آن متخصص هستند ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. این بدان معنی است که آنها کلمات یا عبارات محبوب و پر جستجو را شناسایی می کنند. نه تنها این ، بلکه آنها می توانند از نظر استراتژیک آنها را در وب سایت شما قرار دهند تا در موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشد.

نقشه راه برای موفقیت در جستجوگرها

نقشه راه ما اهداف و رتبه بندی فعلی شما را در نظر می گیرد و شامل هر دو پروژه کوتاه مدت و بلند مدت سئو است.

حسابرسی بک لینک

مورد دیگری که مشاوران حرفه ای سئو برای انجام آن آموزش می بینند ساخت لینک است. لینک سازی چیست؟ این فرآیند همان دریافت بک لینک با کیفیت خوب از وب سایت ها است. هرچه تعداد بک لینک با کیفیت بالا بیشتر باشد، رتبه صفحه یا محتوای شما بهتر خواهد بود.

مشاوره طراحی مجدد وب سایت

اگر قصد طراحی مجدد سایت خود را دارید ، به یک شرکت سئو نیاز دارید. طراحی مجدد موارد فراتر از بخش تصویری است و فرصتی عالی برای ایجاد بهترین روشهای پیدا شدن توسط جستجوگرها است. اگر کسب و کار شما درگیر طراحی مجدد است، مشاوران سئو بازخورد طراحی بصری ، توصیه های تبدیل ، بررسی ساختار سایت شما ، بررسی محتوا ، ارائه بهینه سازی اساسی در صفحه و شناسایی همه تغییر مسیرهای مورد نیاز برای حفظ تجربه کاربر ، بک لینک و رتبه بندی را به شما انتقال خواهند داد. آوردن یک شرکت مشاوره سئو در هنگام طراحی مجدد می تواند از اشتباهات فاجعه بار در سئو جلوگیری کند که این اشتباهات می تواند شما را از نظر بازدید و رتبه بندی عقب ببرد.

گزارش ماهانه

یکی از مهمترین جنبه های یک کمپین موفق سئو ارزیابی نتایج و انطباق برنامه ها با روند جدید سئو، به روزرسانی الگوریتم گوگل و فرصت های جدید است. مشاوره سئو به شما کمک می کند ببینید داده های شما چگونه به نتیجه می رسند، شما ماهانه گزارشی از معیارهای اصلی عملکرد ، آنچه که برای شما به دست می آید، مشاهدات و برنامه ماههای بعدی دریافت خواهید کرد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره ای در زمینه سئو است.

اگر نیاز به مشاوره سئو دارید، با تیم تخصصی بیزون تماس بگیرید. خدمات مشاوره سئو بیزون شامل حسابرسی دقیق سئو، تحقیق کلید واژه و برنامه ریزی، نقشه راه برای موفقیت در جستجوگرها، حسابرسی بک لینک، مشاوره طراحی مجدد وب سایت و گزارش ماهیانه است.