آموزش کار با وردپرس

آموزش کار با وردپرس | طراحی سایت با وردپرس

آیا به دنبال یادگیری وردپرس و طراحی سایت هستید؟ یادگیری وردپرس نیاز به زمان یا پول زیادی ندارد. شما می‌ توانید این کار را به تنهایی با سرعت مدنظر و شیوه دلخواهتان انجام دهید و سپس توانایی تان را در حالی که پیش می ‌روید، بهبود بخشید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می ‌توانید به صورت رایگان در یک هفته (یا کمتر) آموزش کار با وردپرس را یاد بگیرید. هدف این است که به شما کمک کنیم با وردپرس آشنا شوید تا بتوانید به تنهایی وبسایت ایجاد کنید.

منابع پیشنهادی برای یادگیری وردپرس

آموزش کار با وردپرس

با توجه به تعداد بسیار زیاد منابع آموزشی موجود در وب، دانستن اینکه ابتدا باید چه چیزی را یاد بگیرید، به شما کمک خواهد کرد تا دوره آموزش کار با وردپرس مناسب آنلاین را پیدا کنید.

در اینجا لیست وبسایت‌ ها و منابعی که هر دارنده وبسایت وردپرس باید آن ‌ها را بشناسد، قرار دارد.

1.        WordPress.org Codex

کدکس وردپرس کتاب راهنمای آنلاین رسمی وردپرس است که توسط سایت WordPress.org میزبانی می ‌شود؛ بنابراین یکی از منابع قابل اعتماد آموزش کار با وردپرس است.

این صفحات که توسط توسعه ‌دهندگان وردپرس تهیه شده مستندات جامعی در مورد عملکرد ها و مسائل این سیستم مدیریت محتوا را در بر می گیرند؛ بنابراین وبسایت مذکور برای هر توسعه ‌دهنده وب، پلاگین یا قالب که مایل به یادگیری بیشتر درباره تمام جزئیات فنی پشت وردپرس است، ساخته شده.

بهترین نکته کدکس وردپرس این است که یک ویکی است. این به این معناست که شما می ‌توانید هر قسمت از اطلاعات موجود در انبار آن را ویرایش و ترجمه کنید.

اگر به دنبال آموزش کار با وردپرس هستید، این وبسایت انتخابی عالی برای شروع است. با این حال، اگر هدف شما یادگیری وردپرس به صورت پایه است، بدون نگرانی از اینکه چیزی از دست داده ‌اید، می ‌توانید از مراجعه به کدکس وردپرس صرف نظر کنید.

WordPress.org Codex

2.      WordPress TV

تلویزیون وردپرس متعلق به WordPress.org است. این وبسایت رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد.

تلویزیون وردپرس دوره ‌های ویدیویی را ارائه می ‌دهد که برای مبتدیان آسان و قابل فهم است. این دوره ‌ها موضوعات گسترده‌ ای را شامل می ‌شوند؛ از نکات عمومی در استفاده از وردپرس تا اخبار اخیر مربوط به توسعه وب.

جالب است که بیشتر ویدیو ‌ها توسط کاربران وردپرس تهیه می ‌شوند. اگر ایده ‌ای برای یک دوره ویدیویی داشته باشید، این پلتفرم شما را تشویق می ‌کند که آن را ارسال کنید و به انجمن کاربران وردپرس در سراسر وب بپیوندید.

از آنجایی که تلویزیون وردپرس به اعضای خود اجازه می ‌دهد توضیحات و زیرنویس‌ ها را برای ویدیو ‌ها ایجاد کنند، بازدید کنندگانی که به خوبی انگلیسی صحبت نمی ‌کنند، می‌ توانند از این منبع استفاده کنند.

3.     Hostinger.com

هاستینگر یک پایگاه جامع از دانش وردپرس را در بر می گیرد. لیست آموزش‌ های آن یک منبع عالی برای کمک به شروع کار با تمام موارد مرتبط با وب است.

تمامی آموزش‌ ها کاملا رایگان هستند و سایت به راحتی قابل مشاهده است. بخش گسترده ‌ای درباره وردپرس وجود دارد که برای مبتدیانی که تمایل دارند از ابتدا درباره این سیستم مدیریت محتوا آموزش ببینند، عالی است.

اصول ابتدایی وردپرس، بررسی پلاگین ‌ها و توصیه‌ های قالب ‌های وردپرس تنها چند نمونه از موضوعاتی هستند که این پلتفرم بررسی می ‌کند.

علاوه بر این، آموزش ‌های هاستینگر نیز در مورد سیستم ‌های مدیریت محتوای دیگر مانند جوملا و دروپال مطالبی ارائه می‌ دهند. در اینجا می‌ توانید اطلاعاتی در مورد عملکرد های عمومی توسعه وب مانند چگونگی شروع یک وبلاگ و اشاره دامنه به یک میزبان وب جدید پیدا کنید.

Hostinger.com23

4.      دروس رسمی وردپرس

  WordPress.com محتوای رایگان دوره‌ های آنلاین برای مبتدیان ارائه می ‌دهد. دروس رسمی وردپرس حتی به پیکربندی ‌های پایه‌ ای ترین وبسایت شما با راهنما های مرحله به مرحله می ‌پردازند. بیشتر محتوا درباره فرآیند ساخت وبسایت است و شامل انتخاب و سفارشی ‌سازی قالب، انتشار پست ‌های وبلاگ و بازاریابی محتوا می شود.

جمع بندی

در آموزش کار با وردپرس، کاربران به کمک آشنایی با اصول و تکنیک ‌های پیشرفته مدیریت سایت، می ‌توانند تجربه حرفه ‌ای و منحصر به فردی را در راه ارتقاء و بهبود وبسایت ‌های خود پیدا کنند. این آموزش‌ ها این امکان را فراهم می کنند تا صاحبان وبسایت با استفاده از افزونه ‌های پیشرفته، به بازدید کنندگانشان تجربه‌ بهتری ارائه دهند و با استفاده از قالب ‌های زیبا و کاربر پسند، وبسایت‌ های خود را با حداکثر زیبایی نمایش دهند. آموزش‌ کار با وردپرس به کاربران کمک می ‌کند تا بتوانند به رقابتی ترین شکل ممکن در دنیای آنلاین حضور داشته باشند و جایگاه برتری در نمایش وبسایت‌ های خود داشته باشند.

نظرات کاربران