علت پایین آمدن سین استوری

علت پایین آمدن سین استوری

یکی از دلسرد کننده ترین و ناراحت کننده ترین چیز ها برای صاحبان شبکه ها و رسانه های اجتماعی که کسب و کار آنلاین خود را با استفاده از این حساب های کاربری به مشتریان و کاربران معرفی می کنند، این است که به طور ناگهانی متوجه شوند که بازدید استوری های اینستاگرام آن ها پایین آمده است و از علت پایین آمدن سین استوری نیز با خبر نباشند.

ممکن است پیش خود فکر کنید که پایین آمدن سین استوری چندان مسئله مهمی نیست و دلیلی ندارد که عده ای با تلاش بسیار به دنبال پیدا کردن علت پایین آمدن سین استوری های خود در حساب کاربری خود در اینستاگرام باشند. اما اگر خود را جای یک اینفلوئنسر یا مدیر یک برند یا یک کسب و کار آنلاین که از حساب کاربری خود در شبکه ها و رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده می کند بگذارید، متوجه می شوید که پیدا کردن علت پایین آمدن سین استوری مسئله ای بسیار مهم است. ما در این مقاله قصد داریم به چیزهایی بپردازیم که می توانند علت پایین آمدن سین استوری در حساب های کاربری در اینستاگرام باشند تا بتوانید با مطالعه علت هایی که در این مقاله قصد داریم بیان کنیم، متوجه مشکل خود شوید و آن را حل کنید.

  • بازدید های استوری های قبلی به وسیله ربات ها بوده اند.

علت پایین آمدن سین استوری

معمولا اصلی ترین علت پایین آمدن سین استوری در اینستاگرام این است که استوری های قبلی به وسیله ربات ها دیده شده اند و اینستاگرام از این موضوع آگاه شده است. این بدان معنی است که شما موفق شده اید که روی یک روبات وارد شوید، از یک برنامه تعامل استفاده کنید و با استفاده از چنین ابزارهایی بازدید های استوری های قبلی خود را بالا ببرید.

اگر متوجه شدید که به طور ناگهانی تعداد دنبال کنندهای شما یا لایک های شما افزایش یافته است، به احتمال زیاد به دلیل آن است که در دوره های قبلی بازدید های جعلی جمع آوری کرده بودید و به همین دلیل است که بازدید از استوری به سرعت در حال کاهش است.

  • استفاده از محتوای کهنه و تکراری در استوری ها

علت پایین آمدن سین استوری

یکی دیگر از مسائلی که می توان آن را علت پایین آمدن سین استوری دانست، استفاده از محتواهای کهنه و تکراری یا به اصطلاح محتوای راکد در استوری است. منظور از محتوای راکد این است که محتوای شما در حال تکامل نیست و با روند ها و تغییرات موجود در بازار هیچ تطابقی ندارد. بدیهی است که این تولید محتوا برای بازدید کننده هیچ جذابیتی ندارد و همین مسئله موجب پایین آمدن تعداد بازدید استوری های شما می شود.

اگر می خواهید که در زمینه ای که فعالیت می کنید محتوایی خلاقانه و جدید و تازه ایجاد کنید، بهترین کار این است که در همان حوزه به جستجو بپردازید و مواردی که ترند روز هستند را پیدا کنید. همچنین، می‌توانید داستان‌های پرطرفدار را با استفاده از برچسب‌های مکان یا هشتگ در IG خود جستجو کنید.

  • نادیده گرفتن هشتگ ها در استوری

نادیده گرفتن هشتگ ها در استوری

دیگر علت پایین آمدن سین استوری می تواند استفاده نکردن از هشتگ ها باشد. هشتگ ها باعث می شوند که محتوای شما دیده شود. بسیاری از کسانی که مدیریت حساب های کاربری در اینستاگرام را بر عهده دارند، محتواهای جذاب و منحصر به فرد و به روزی ایجاد می کنند اما چون این افراد تجربه بالایی در زمینه مدیریت حساب های کاربری در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام را ندارند، فراموش می کنند که از هشتگ ها در پست ها و استوری ها خود استفاده کنند و تولید محتوای اینستاگرام جذاب و منحصر به فردی که دارند به اندازه کافی دیده نمی شود.

هشتگ ها محتوای شما را قابل کشف می کنند. اگر در استوری های خود به هشتگ ها توجه نکنید، ممکن است که با کاهش بازدید در استوری های خود رو به رو شوید. به این مسئله دقت کنید که در هر استوری می توانید از 10 هشتگ استفاده کنید. این 10 هشتگ شامل یک هشتگ برچسب، یک هشتگ متنی و یک هشتگ جغرافیایی می شود.

  • استوری های بدون برنامه ریزی و استراتژی

استوری های بدون برنامه ریزی و استراتژی

این مورد از علت پایین آمدن سین استوری بسیار بدیهی است. اگر پشت استوری های شما و محتوایی که در آن ها قرار دارد، هیچ استراتژی و هیچ برنامه ریزی قبلی انجام نشده باشد و استوری های شما هیچ هدفی را دنبال نکنند، کاربران شما تعاملات کمتری با آن استوری خواهند داشت و بازدید استوری شما پایین خواهد آمد.

در عوض، یک خط داستانی ایجاد کنید و به بینندگان دلیلی برای درگیر شدن با داستان های خود بدهید. آزمون‌ها، افشاگری‌ها، ارزش‌های بالا به بیننده دلیلی برای بازگشت، تعامل و اشتراک‌گذاری می‌دهد.

نظرات کاربران

sara
08.فروردین.1403

سلام ببخشید من استوری های فالورام هرچی نگاه میکنم براشون نمیزنه که من دیدم در حالت روحم نیست مثلا طرف سه یا ۴تا استوری گذاشته من همش نگا کردم یدونش براش زده که من دیدم یا بعضی موقعه ها هم اصن نمیزنه براشون که من دیدم دلیلش چی هست لطفا راهنماییم کنید