سئو تضمینی

سئو تضمینی

پیدا کردن یک تیم برای بهینه سازی موتور جست و جو سایت شما یا همان سئو حرفه ای باشد ، کار بسیار سختی است. زیرا همه آن ها در ابتدا به شما قول و قرار هایی را می دهند که باید از بین همه آن ها یکی را انتخاب کنید. ممکن است با برخی از شرکت ها رو به رو شوید که تضمین می کنند سئو سایت شما را تا نتایج اول بالا بیاورند. آن ها حتی ممکن برای این که به شما بگویند که سئو تضمینی را به شما می دهند، می گویند که در ازای کسب نشدن نتایج برتر مبلغ پرداختی شما را بر می گردانند. در ابتدا این به نظر شما شاید چیز خوبی به نظر برسد و باعث شود فکر کنید که شرکت مورد نظر در کار خود حرفه ای است که به شما از این لحاظ تضمین می دهد.

اما جالب است بدانید که اکثر شرکت های حرفه ای هرگز به شما وعده سئو تضمینی نمی دهند. بلکه این وعده را اکثر اوقات شرکت های تازه کار می دهند تا بتوانند نظر شما را به خود جلب کنند. ما در این مقاله با ذکر دلایل مختلف نشان داده ایم که چرا باید از انتخاب شرکت هایی که به شما قول سئو تضمینی را می دهند اجتناب کنید.

 

تضمین سئو دارای تاریخچه نفرت انگیزی است.

تضمین سئو دارای تاریخچه نفرت انگیزی است.

از زمان قدیم تاکنون، شرکت های بسیاری با تضمین سئو و ترافیک تضمین شده کلاهبرداری های بسیار زیادی را انجام داده اند. عباراتی مانند تضمین سئو برای مشتریان تازه وارد به حوزه بسیار جذاب است و به همین خاطر خیلی زود فریب آن را نیز خواهند خورد. استفاده از کلمه تضمین سئو کل صنعت سئو را لکه دار کرده است و باعث شده است همه افراد به شرکت های سئو شک داشته باشند. حتی شرکت های که کارشان را خوب انجام می دهند نیز به خاطر استفاده از عبارت سئو تضمینی مشکوک محسوب می شوند.

برای مثال به این تبلیغ توجه کنید:

” شرکت ها ما با جدیدترین و محبوب ترین لینک ها و ابزار های بهینه سازی آماده است تا به شما در کسب بهترین رتبه کمک کند. ما سئو تضمینی و بسیار خوبی را به شما قول می دهیم و شما را به صدر نتایج گوگل خواهیم رساند. “

اگر کسی مقداری در حوزه سئو دانش داشته باشد و تاریخچه آن را مطالعه کرده باشد، مطمئن است که چنین وعده ای هرگز شدنی نیست. البته تعداد شرکت هایی که از این روش استفاده می کنند بسیار کاهش یافته اند. ولی هنوز هم برخی از شرکت ها از این روش استفاده می کنند. برخی از این شرکت ها روش های هوشمندانه ای را اتخاذ کرده اند که با استفاده از کلمات کلیدی که خودشان انتخاب کرده اند سئو سایت شما را تنظیم می کنند. با استفاده از این روش احتمالا موفق می شوند. زیرا شانس موفقیت آنها در کلمات کلیدی که خودشان انتخاب کرده اند بسیار زیاد است. اما این که کلمات انتخاب شده می توانند برای شما جذب ترافیک کند یا خیر نیز به کلمات انتخاب شده بستگی دارد.

 

هشدار موتور های جست و جو در این مورد

هشدار موتور های جست و جو در این مورد

اگر بخواهیم به طور ساده هم نگاه کنیم، به گفته خود گوگل چیز به اسم سئو تضمینی وجود ندارد. زیرا اگر مشتری مقداری تحقیق کند، متوجه خواهد شد که هیچ کس نمی تواند رتبه یک گوگل را تضمین کند. به همین خاطر اکثر شرکت هایی که به شما این قول را می دهند سعی در این دارند که فقط توجه شما را به خود جلب کنند.

به همین دلیل نیاز است تا سریع فریب این دست از شرکت ها را نخورید. همچنین بسیاری از شرکت ها و سئو کاران هستند که به شما قول سئو تضمینی را می دهند و ادعا می کنند که با شرکت خود گوگل در ارتباط هستند. خود گوگل این موضوع را تکذیب کرده است. به گفته خود گوگل تمامی این ضمانت ها جعلی هستند و هرگز نباید فریب آن ها را بخورید.

 

سئوی سایت ها ناپایدار است.

سئوی سایت ها ناپایدار است.

اگر عبارتی مانند شرکت سئو را تهران جست و جو کنیم و یکبار دیگر نیز همین عبارت را در مکان دیگر یا یک شهر دیگر جست و جو کنیم به احتمال خیلی زیاد با نتایج متفاوتی رو به رو خواهیم شد. همچنین اگر با حساب گوگل خود وارد موتور جست و جو شویم و نتایج شخصی سازی شده را روشن کنیم نیز احتمالا نتایج دیگری را دریافت خواهیم کرد. حتی گاهی اوقات دیده شده است که فقط با بارگذاری مجدد صفحه نتایج ، بسیاری از رتبه ها جا به جا شده اند.

به همین خاطر است که هیچ شرکت حرفه ای، قول سئو تضمینی را نمی دهد. زیرا سئو بسیار ناپایدار است و تحت تاثیر شرایط قرار می گیرد. هرگز نمی توان سئو یک سایت را برای هر حالتی تضمین کرد.

 

رتبه شما یک معیار قابل اطمینان برای خوب بودن یا نبودن کار یک شرکت نیست.

سئو تضمینی

اگر شما موفق به کسب رتبه برتر هم شده باشید، هیچ تضمینی برای دریافت ترافیک بالا ندارید. یک کمپین سئو عالی باید بتواند ترافیک زیادی را به سایت شما جذب کند. در یک کمپین سئو سایت شما بهینه می شود تا ترافیک دریافت کند. در اینجا رتبه سایت شما فقط یکی از معیار ها و وسیله هایی است که برای رسیدن به هدف استفاده می شود. زیرا کسب رتبه برتر هدف اصلی نیست.

معیار اصلی یک کمپین همیشه باید جذب ترافیک باشد نه سئوی تضمینی برای سایت. یک کمپین برای موفقیت یک وب سایت باید در ابتدا کاری کند که سایت بتواند ترافیک جذب کند. این هدف اصلی است. اگر یک شرکت هدف خود را فقط برای این بگذارد که سئو سایت را بالا بیاورد و رتبه آن را بهبود دهد، احتمالا در جذب مخاطب و ترافیک شکست خواهد خورد.

 

ضمانت در مورد چیزی که نمی توانید آن را تضمین کنید مشکلات اخلافی به دنبال خواهد داشت.

سئو تضمینی

در دنیای سیاست، سیاستمداران همیشه وعده هایی را می دهند که نمی توانند به آن ها عمل کنند. به همین خاطر است که مردم انتظارات خود را از آن ها پایین نگه داشته اند. اما این مورد در دنیای تجارت صدق نمی کند. کسانی که در تجارت وعده ای را می دهند باید حتما به آن عمل کنند. یکی از این موارد نیز سئو سایت ها است. هرگز نمی توان قول سئو تضمینی را داد. زیرا در آینده شرکتی که تضمین سئو یک سایت را داده باشد به احتمال زیاد دچار مشکلات حقوقی و اخلاقی خواهد شد.

 

جمع بندی

در این مقاله در مورد سئو تضمینی صحبت کردیم. متوجه شدیم که چیزی به اسم سئو تضمینی وجود ندارد. زیرا به خاطر شرایطی که در بالا توضیح دادیم گفتیم که تضمین سئوی یک سایت کاری غیر ممکن است و استفاده از این عبارت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

نظرات کاربران