تولید محتوا متنی وبسایت

اگر این مقاله را می خوانید به احتمال زیاد صاحب کسب و کاری هستید که به دنبال گسترش فروش خود هستید و یا در جست و جوهای روزمره خود به این نتیجه رسیده اید که تولید محتوای متنی می تواند راهگشای ورودی ترافیک و بهبود سئو وبسایت شما شود. در صورتی که هرکدام از موارد ذکر شده هستید و یا حتی اتفاقی وارد این صفحه شده اید با محتوایی رو به رو هستید که یک بار برای همیشه ذهنیت شما را درباره ماهیت تولید محتوای متنی و ضرورت آن شکل خواهد داد. پس قبل از بستن صفحه یه نیم نگاهی به مطالبی که قراره پوشش بدیم بندازید.

1 – محتوای متنی وبسایت به چه دردی می خورد؟

2 – چرا باید تولید محتوای متنی خود را برون سپاری کنید؟

3- تولید محتوای متنی خود را از کجا شروع کنید؟

4 – خدمات بیزون در تولید محتوای متنی وبسایت چگونه است؟

 

 

1 – محتوای متنی وبسایت به چه دردی می خورد؟

الف ) تولید محتوای متنی از نگاه گوگل

پاسخ دقیق به این سوال کمی دشوار است. نه به خاطر نداشتن جواب، بلکه به خاطر پیچیده بودن آن. بگذارید از گوگل شروع کنیم. گوگل محتوا را دوست دارد. می پرسید چرا؟ جواب ساده است.چون گوگل از نشان دادن محتوا به من و شما بزرگترین غول دنیای جست وجوگر ها شده است. محتوای عکس، محتوای ویدیویی، کتاب و نقشه و از همه مهم تر محتوای متنی. بار دیگر که برای جست و جوی یک عبارت وارد گوگل شدید با دقت بیشتری به آن نگاه کنید. با وارد کردن عبارت مد نظر خود، گوگل به صورت پیش فرض محتوای متنی را به شما نشان خواهد داد و دیگر محتوا ها در تکمیل محتوای متنی به نمایش گذاشته می شوند.

کل دعوا هم همینجا است. همه می خواهند در صفحه ی اول گوگل باشند. اینجا الگوریتم گوگل وارد میدان می شود. بر اساس این الگوریتم گوگل به محتوای متنی تولید شده در وبسایت های مختلف ارزش های متفاوتی می دهد که بر اساس فاکتور های مانند مربوط بودن (Relevance)، تجربه کاربری (User Experience) و امتیاز صفحه (Page Rank) سنجیده می شود. بر اساس امتیاز های به دست آمده به ازای هر صفحه یا هر وبسایت محتوا ها اولویت بندی می شوند و به ازای هر بار جست و جوی کاربران به نمایش در می آیند. تا به اینجا فهمیدیم که محتوا به این درد می خورد که گوگل ما را بشناسد و با فاکتورهای مورد علاقه خودش امتیاز بندی کند.

ب ) تولید محتوای متنی از نگاه کاربر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.